فرمانده انتظامی ایلام گفت: قاتل فراری زن و شوهر روستای کلم شهرستان بدره با تلاش شبانه روزی ماموران انتظامی استان دستگیر شد.‍

به گزارش روزنامه سراسری سراج به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس استان ایلام، سردار دلاور  القاصی مهر روز دوشنبه اظهار داشت: در جریان کشته شدن زن و شوهر روستای کلم شهرستان بدره در اواخر مهرماه سال جاری و متواری شدن فرد قاتل، روند پی جویی های پلیس برای دستگیری فرد ضارب در دستور کار کارآگاهان پلیس قرار گرفت.

وی افزود: پس از انجام تحقیقات فنی و تلاش های شبانه روزی ماموران انتظامی شهرستان بدره و پلیس آگاهی استان، سرنخ هایی از مخفیگاه فرد قاتل در شهر ایلام  بدست آمد.فرمانده انتظامی استان ایلام یادآور شد: بلافاصله گروه ویژه ای از کارآگاهان پلیس آگاهی به محل اعزام و پس از هماهنگی با مرجع قضایی، فرد قاتل در یک عملیات منسجم غافلگیرانه دستگیر شد.

القاصی مهر با بیان اینکه قاتل به جرم انتسابی خود معترف شده است، اضافه کرد: از مخفیگاه قاتل یک قبضه سلاح شکاری به همراه ۱۵فشنگ مربوطه کشف و متهم برای ادامه مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

وی صیانت از امنیت مردم را خط قرمز پلیس دانست و گفت: نیروی انتظامی با تمام توان در حفظ امنیت و آسایش عمومی تلاش می کند.وی از عموم شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه هنجارشکنی از سوی مخلان نظم و امنیت موضوع را بلافاصله به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

 فرد قاتل به علت اختلافات خانوادگی (ارث) در ۲۸ مهرماه سال جاری در یک اقدام  داماد و خواهر خود را با سلاح شکاری به قتل رساند و قبل ازحضور ماموران انتظامی از محل متواری  شد.

  • نویسنده : سمیه محمدی