رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان از برگزاری مسابقه کتابخوانی "رستگاری در یک و بیست دقیقه" به مناسبت اولین سالگرد شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی خبر داد.

برگزاری مسابقه بزرگ کتابخوانی رستگاری در یک و بیست دقیقهp÷Údá

میثم نمکی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان از برگزاری مسابقه کتابخوانی “رستگاری در یک و بیست دقیقه” به مناسبت اولین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی خبر داد و گفت: نخستین مسابقه بزرگ کتابخوانی «رستگاری در یک و بیست دقیقه» از جلد نخست کتاب “سردار سرافراز” با عنوان “جلوه هایی از شخصیت حاج قاسم”، تألیف پاسدار کاشانی سرهنگ محمد علینژاد برگزار می‌شود.

وی افزود: علاقه‌مندان پس از تهیه این کتاب و فرم مسابقه در شعبه مرکزی مؤسسه جامعه القرآن الکریم کاشان و مراکز وابسته آن در شهر و آستان مقدس حضرت محمد هلال بن علی(ع) و پاسخگویی به سوالات، پاسخ مورد نظر را تا ۲۱ بهمن ماه به سامانه پیامکی ۵۰۰۰۴۰۵۰۱۳۱۳۱۳ ارسال کنند.

نمکی خرید تلفنی کتاب در کاشان با شماره‌های ۵۵۴۵۴۳۴۳ و ۵۵۴۵۱۷۴۶  را یادآور شد و تصریح کرد: زمان قرعه کشی مسابقه ۲۲ بهمن ماه و همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی است.

به گفته وی، ۶۳ جایزه به برندگان به عدد سن مبارک سردار دلها همراه با اعزام ۶۳ نفر از برندگان به کرمان برای زیارت آرامگاه شهید سلیمانی در نظر گرفته شده است.

گفتنی است سه مجلد دیگر این مجموعه شامل عناوینی چون “پژواکی از حماسه و جهاد حاج قاسم”، “به وقت شهادت و انتقام سخت” و “در امتداد راه حاج قاسم” است که به زودی چاپ و راهی بازار نشر خواهد شد.